Hinnakiri-Kunst - Külli Tedre Photography

joonistus & maal / drawings & art

drawings

Joonistan foto järgi sulle kokkulepitud pildi. Pildi hind sõltub eelkõige ajast ja vahenditest, mis selle joonistamiseks/maalimiseks kulub.


Pastell

Pastellidega joonistamine on võrdlemisi mugav ja võtab reeglina vähem aega, kui kasutada ainult ühte-kahte värvi. Tihti on need stiilsemad kui maalid ja "tugevamad" kui harilikuga joonistused. Kui otsid soodsamat võimalust, siis pastell on kindlasti parim. Lisaks on pastell mu lemmik ka :)

Harilik

Harilikuga saab joonistada pigem väiksemaid töid, kuigi välistatud ei ole ka suured. Harilikuga on väga hea joonistada portreesid või muid head täpsust nõudvaid töid.

Õli ja akrüül

Maalimine on nimetatud variantidest kõige kallim, ja seda seetõttu, et värvid on kallimad ning maalimine võtab rohkem aega. Eriti õlimaal, kuna õli kuivab päris kaua. Mõnikord on vaja oodata mitu päeva, enne kui pilti edasi saab teha. Kindlasti ei kuulu töötundide hulka ooteajad, kuid kogu protsess on sellegipoolest pikk.

Tellimine

Tellimiseks saada mulle lihtsalt email kyllitedre [ät] gmail.com ning soovitud pildid (parem on isegi väike valik, saame koos valida parima). Arutame koos läbi, millist tööd sa soovid, (suurus, värvid, tehnika), seejärel saan pakkuda hinna.
Powered by SmugMug Log In