SPORDIFOTOGRAAFIA / SPORTS PHOTOGRAPHY

Ratsaspordi pildistamine on minu kirg. See ühendab endas nii palju ilu ja põnevust. On alati rõõm minna pildistama uude kohta ja mõneti isegi veel suurem rõõm on minna juba tuttavasse paika, eriti kui sind seal oodatakse.

Ehkki ma olen ratsutamisega tegelenud lapsest saati, teadsin ma alati, et sportlast minust ei saa. Oma kunstiande panin ma aga varajasest east juba hobuste joonistamisse, voolimisse, õmblemisse jne. Kui fotograafia ühel hetkel mulle kättesaadavamaks muutus, ei olnud raske aimata, mida ma esimesena pildistada tahtsin. Täna on hobuste pildistamisest saanud minu töö ja ma armastan sellest iga hetke.

Aastaid tegelesin ma ise ka võistlustantsuga. Ma leian palju sarnasusi tantsu- ja ratsaspordi vahel – partnerlus, elegants, maksimaalne pingutamine, kiirus ja see seletamatu vau-efekt. Seetõttu leiad minu galeriidest tantsu ja teistegi huvitavate spordialade jäädvustusi.

Kui soovid mind oma võistlusele fotograafiks tellida, siis palun võta lahkesti ühendust!

Equestrian sport photography is my passion. It combines so much beauty and excitement. It takes me to different places and lets me enjoy my beloved sport from the most interesting angle.

Allthough I have been riding since early childhood, I always knew I’d not become an athlete. While having an artistic sense for as long as I remember, I always found myself drawing, sculpting or sewing horses . Later, when photography became more popular and easily accessable, I quickly combined my equestrian hobby with that and here I am today – loving every minute of it.

For many years of my life I was also involved with ballroom dancing and I find it very similar to equestrian sport. It’s also about partnership, elegance, maximum efforts, speed and wow-effects. Therefore you can also find ballroom and actually some other interesting sport photos in my galleries aswell.

If you wish to hire me as a photographer at your sport event, please do not hesitate to contact me!

Powered by SmugMug Owner Log In