_DSC2979-Edit-4

Minu nimi on Külli Tedre-Gavrilov. Ma olen vabakutseline fotograaf, disainer, kunstnik. Olen alati mõelnud, et ma ei suudaks peatuma jääda ainult ühe kindla eriala juures. Lihtsalt sellepärast, et maailmas on liiga palju huvitavaid asju. Usun, et olen suutnud elada selliselt, et minu päevad on täidetud ainult nende inimeste ja tegevustega, mis mulle tõelist naudingut ja rõõmu toovad. Leian, et iga inimene peaks oma tööd nautima, siis see tuleb kõige paremini välja.

Armastan fotograafias kõige enam valdkondi, kus käsikäes käivad ilu ja emotsioonid. Ilmselt oled juba avastanud, et enim on minu tööd seotud hobustega, kuid mitte ainult. Arvan, et kuna olen ise hobustega tegelenud väikesest peale, annab see kogemus mulle eelise nende loomade pildistamisel nii, et pildil ei oleks ilus mitte ainult inimene, vaid ka hobune. Kuna tegelesin hobitasemel ka võistlustantsuga, on seegi olnud minu eeliseks selle eriti kauni ala jäädvustamisel. Pärast emaks saamist avastasin enda jaoks perede ja laste pildistamise ning olen sellest saanud hulganisti positiivseid emotsioone.

Minu elu on pidevalt seotud erinevate väljakutsete ja tegevustega. Ma olen töötanud ratsakeskuse arendusjuhina ja olnud väga paljude suurte ratsavõistluste ja -ürituste korraldusmeeskonnas. Olen ka portaali www.hobumaailm.ee toimetaja ja üks loojaid.

Ajapikku on selgunud, et igasugune disainitöö istub mulle hästi, seetõttu kujundan heameelega erinevaid reklaammaterjale, logosid, kodulehti jpm. Kahjuks peab selleks liiga palju arvuti taga olema ning seetõttu pean väga lugu võimalustest end liigutada. Veedan nii palju aega looduses kui vähegi suudan. Just metsas puhkan end kõige paremini välja.

Olen rõõmus, kui minu oskustest sulle kuidagi kasu on. Võid alati ühendust võtta.

My name is Külli Tedre-Gavrilov. I'm a freelanced photographer, designer and artist. I've always felt I couldn't only stick to one occupation only. The world is full of interesting things. I believe I have managed to live my life doing  what I really enjoy and surrounding myself with good people. I strongly believe one should thoroughly enjoy her job in order to really make it work. 

In photography a combination of emotions and beauty  is what I love the most. You have probably noticed my work is  mostly related to horses, but not only. Being involved with horses since childhood, gives me an advantage to capture photos, where not only people are pretty, but animals too. Since I've been also a hobby level ballroom dancer, it has helped me to capture dancesport in all its beauty. After becoming a mother I discovered family photography and I've received loads of positive emotions since seeing so much love.

My life has been full of different activities and challenges. I've worked as a development manager in a riding centre and been part of organizing teams of big events and shows. Estonian equestrian news site www.hobumaailm.ee is also created and run by me. 

It became clear to me  some years ago, that I'm very interested in graphic design, so i also create different creative materials, logos, homepages etc. Since that means a lot of hours at my desk, I appreciate recreational activities like hiking. I spend as many hours in the nature as I can. Forest is a place, where I can really rest and take time off. Even when I'm actually working there too, sometimes!

I'm happy when you find my skills somehow useful. Please contact anytime.

Powered by SmugMug Owner Log In