Pere- ja portreesessioonid

Tule minuga seiklema! Pildistan linnas, looduses, sinu kodus, kohvikus... Armastan ehedust, emotsioone, loomulikkust, elu ennast. Tule üksi, oma pere, sõprade või lemmikloomaga. Luban sinuga veeta lõbusalt aega, tasuks saad päris hea portsu ilusaid mälestusi. 

Loe lähemalt

20190508_077674

Sessioonid hobustega / To horse owners

Oman hobustega tegelemisel ja nende pildistamisel  pikaaegset kogemust. Kui oled huvitatud ilupiltidest hobusega või soovid kvaliteetseid müügipilte, siis palun võta minuga kindlasti ühendust.

For over 15 years I have handled and photographed horses. In case you need good quality sale photos or dream about a beauty session with your horse, do not hesitate to contact me.

Loe lähemalt

Kommertsfotograafia, tootefotod

Pildistan müügi- ja tutvustuspilte teie kodulehele ja trükimaterjalidele. Tootefotod, erinevad lavastused inimeste ja loomadega, toidu- ja joogipildid, kinnisvara, interjöörid.

Küsi pakkumist kyllitedre ät gmail.com

James Werts World Project @ Tallinn International Horse Show 2014.<br />
Foto: Kylli Tedre /  <a href="http://www.kyllitedre.com">http://www.kyllitedre.com</a>

Ürituste pildistamine

Kui soovid mind fotograafiks kontsertile, galale, peole, näitusele, koolitusele, võistlusele vms, siis võta kindlasti ühendust. Pildistan üritusi, kus saan oma kunstimeelt väljendada ning luua pilkupüüdvaid kaadreid. Pilte teen pigem rohkem kui vähem. Kliendile valmib digitaalne galerii, kust saab täissuuruses failid hõlpsasti alla laadida.

Üritus kestvusega 1h 130€

Pikemad üritused: esimene tund 100€, iga järgnev 75€

20190405_got_072754

Ratsavõistlused / Equestrian events

Jäädvustan ratsavõistlusi Eestis ja välismaal juba 15 aastat. Kodulehel on üleval väga väike osa sellest, mis tegelikult minu  kõvaketastel leidub. Kirjuta mulle otse, kui ei leia soovitut. Kui soovid mind tellida võistlustele fotograafiks, kirjuta julgelt.

I have photographed hundreds of equestrian evens in Estonia and abroad. If you do not find competition photos you are interested in, please write to me, since I have uploaded very few of them here.

Vaata hinnakirja / See price list

Tullamore HH, 2014

Graafiline disain / Graphic design

Graafilise disainerina saan Sulle abiks olla mitmete erinevate trükiste ja veebimaterjalide kujundamisel, kodulehe koostamisel, ettevõttele logo ja identiteedi loomisel jpm. Võta julgelt ühendust ja leiame üheskoos õige lahenduse. 

As a Graphic Designer I can help you with various design projects from printable and online material, website creation, to logo design and company's visual identity creation. Please, feel free to contact me and ask my advice!

Powered by SmugMug Owner Log In