about me

kyllitedre

Minu nimi on Külli Tedre. Ma olen vabakutseline fotograaf, disainer, kunstnik. Olen alati mõelnud, et ma ei suudaks peatuma jääda ainult ühe kindla eriala juures. Lihtsalt sellepärast, et maailmas on liiga palju huvitavaid asju. Usun, et olen suutnud elada selliselt, et minu päevad on täidetud ainult nende inimeste ja tegevustega, mis mulle tõelist naudingut ja rõõmu toovad. Leian, et iga inimene peaks oma tööd nautima, siis see tuleb kõige paremini välja.

Armastan fotograafias kõige enam valdkondi, kus käsikäes käivad ilu ja kiirusIlmselt oled juba avastanud, et enim on minu tööd seotud hobustega, kuid mitte ainult. Arvan, et kuna olen ise hobustega tegelenud väikesest peale, annab see kogemus mulle eelise nende loomade pildistamisel nii, et pildil ei oleks ilus mitte ainult inimene, vaid ka hobune. Kuna tegelen hobitasemel ka võistlustantsuga, on seegi olnud minu eeliseks selle eriti kauni ala jäädvustamisel.


Minu elu on pidevalt seotud erinevate väljakutsete ja tegevustega. Ma olen töötanud ratsakeskuse arendusjuhina ja olnud väga paljude suurte ratsavõistluste ja -ürituste korraldusmeeskonnas. Olen ka portaali www.hobumaailm.ee toimetaja ja üks loojaid. 

Ajapikku on selgunud, et igasugune disainitöö istub mulle hästi. Kahjuks peab selleks liiga palju arvuti taga olema ning seetõttu pean väga lugu võimalustest end liigutada. Veedan nii palju aega looduses kui vähegi suudan. Just metsas puhkan end kõige paremini välja. 

Olen rõõmus, kui minu oskustest sulle kuidagi kasu on. Võid alati ühendust võtta.
Powered by SmugMug Owner Log In